Zrób zakupy do 19:50 a wyślemy jeszcze dziś
Czas pozostały do wysyłki dzisiaj: 0 h 00 m 00 s
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Korzyści stałego klienta

Dla powracających klientów przygotowaliśmy kilkupoziomowy program korzyści, w ramach którego przyznajemy atrakcyjne, stałe rabaty na wszystkie produkty dostępne w cenach regularnych na stronie Kimchi.pl.

Rabaty przyznawane są według następujących progów:


Łączna kwota zamówieńPoziomWysokość rabatu
Od 100 zł Mały zakupowicz 3% stałego rabatu
Od 500 zł Stały zakupowicz 5% stałego rabatu
Od 1000 zł Zaprawiony zakupowicz 7% stałego rabatu
Od 2000 zł Profesjonalny zakupowicz 10% stałego rabatu

Aby wziąć udział w programie korzyści, wystarczy założyć konto w naszym sklepie oraz złożyć przynajmniej 2 zamówienia w okresie danego roku kalendarzowego.Kiedy otrzymam rabat i w jaki sposób mogę go wykorzystać?

Rabat naliczany jest od momentu złożenia i opłacenia 2. zamówienia w naszym sklepie w przeciągu danego roku kalendarzowego i zostanie aktywowany automatycznie po przekroczeniu określonego progu. Dzięki temu klient może wygodnie skorzystać z upustu już przy kolejnych zakupach, bez potrzeby wprowadzania dodatkowych haseł czy kodów. Rabat będzie obowiązywał przez okres 1 roku od jego aktywowania lub do momentu przekroczenia kolejnego progu kwotowego.

Jak sprawdzić, czy na moim koncie jest aktywny rabat?

Aktualny rabat oraz wysokość upustu dostępne są do wglądu na koncie klienta w sekcji Profity za bycie lojalnym klientem, po naciśnięciu przycisku "Moje rabaty". Aktywny rabat odzwierciedlony jest również w cenach towarów, wyświetlanych dla Użytkownika zalogowanego podczas dokonywania zakupów oraz w procentowej wartości upustu, wyświetlanej na Karcie towaru.

Czy oferty rabatowe łączą się ze sobą?

Rabaty stałego klienta nie łączą się z rabatami nałożonymi na produkty oznaczone etykietami "Promocja" i "Przecena".

Rabat stałego klienta nie obowiązuje w przypadku:

  • rezygnacji z zakupu;
  • braku płatności za dokonane zakupy;
  • podania fałszywych danych osobowych podczas rejestracji.

Czy mogę przekazać mój rabat innemu użytkownikowi?

Zdobytych rabatów nie można przekazywać osobom trzecim/innym firmom. Rabaty przysługują wyłącznie osobie/firmie, której dane osobowe zostały podane podczas rejestracji.

Jak mogę odstąpić od udziału w programie rabatowym?

Program rabatowy obejmuje wszystkich użytkowników zarejestrowanych, którzy dokonali przynajmniej 2. zamówień w okresie danego roku kalendarzowego. Aby wystąpić z programu rabatowego, należy skontaktować się z obsługą strony Kimchi.pl poprzez formularz kontaktowy zamieszczony w sekcji Kontakt lub wiadomość e-mail na adres sklep@kimchi.pl z prośbą o zamknięcie konta klienta.


Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji i zmiany reguł programu korzyści oraz do zakończenia programu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.


Opublikowane 27.05.2021 r.

pixel