
Wartości odżywcze (w 100g/100ml)
Łatwy zwrot towaru
Zuchwały i bezkompromisowy, a jednak wciąż smakowity - oryginalny sos Samyang o smaku bombowo ostrego kurczaka Buldak 2xSpicy. Opakowany w niewinnie wyglądającą buteleczkę, opatrzoną sympatyczną maskotką Hochi, w środku kryje iście piekielną przyprawę ocenianą na 6200 jednostek w skali Scoville'a. Zainteresowany? ;)
Sos Buldak to bardzo ciekawy towarzysz - potwornie pikatny, z nutą nęcącej słodyczy i uzależniającym smakiem koreańskiego, ostrego kurczaka. Polecamy - mówiąc krótko - do wszystkiego: na kanapki, burgery, burito, taco, do skrzydełek, jajek, złocistych omletów, z makaronem, do ramenu, na pizzę, na nuggetsy, do zupy pho, soczystego steka czy chrupiących krewetek w tempurze. Ten sos jest jedyny w swoim rodzaju!
Wskazówka - Przed użyciem dobrze wstrząśnij.
Ostrzeżenie o alergenach - Produkt zawiera soję. Wyprodukowano w zakładzie, w którym przetwarzane są również seler, zboża zawierające gluten, skorupiaki, jajka, ryby, mleko, małże, musztardę (gorczyca), orzechy, orzeszki ziemne, sezam oraz produkty sojowe.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Produkt o ograniczonej trwałości.
Kraj pochodzenia: Korea Południowa
Wszelkie materiały (treści, teksty, grafiki itp.) przedstawione w sklepach Kimchi.pl oraz Sklep.naSushi.pl w obrębie domen: www.kimchi.pl, www.sklep.nasushi.pl oraz www.nasushi.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.