Frutia Watermelon Gummy, żelki o smaku arbuzowym 107g - Kasugai
Opis
Oryginalne, japońskie żelki Frutia Watermelon Gummy o pysznym, soczystym smaku arbuzowym. Te mięciutkie słodkości, wzbogacone o prawdziwy sok owocowy z arbuza, nie tylko wspaniale smakują, ale też ładnie wyglądają i pięknie pachną! Uwielbiane w Japonii i od lat rozchwytywane za granicą, stanowią prawdziwy bestseller i flagowy produkt marki.
Dla zachowania świeżości i pełni smaku, każdy cukierek znajduje się w oddzielnym opakowaniu. Dzięki małym, poręcznym paczuszkom zawsze znajdziesz miejsce na małe co nieco. Podziel się z przyjaciółmi lub pałaszuj w pojedynkę, także w pracy, w szkole czy w podróży. :)
Ostrzeżenie o alergenach – Produkt zawiera soję.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Kraj pochodzenia: Japonia
Składniki:
Syrop glukozowy, cukier, sorbitol, żelatyna, aromaty naturalne i sztuczne, zagęszczony sok z arbuza, kwas
cytrynowy, pektyna, kwas jabłkowy, cytrynian sodu, skrobia (ziemniaczana, kukurydziana), emulgatory [estry
poliglicerolu i kwasów tłuszczowych, lecytyna modyfikowana enzymatycznie (zawiera soję)],
wosk carnauba, barwnik: czerwień allura AC (E129*)
*Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Aktualne informacje o towarach zamieszczone na stronie w momencie zakupu, tj. treść opisu, skład oraz wartości odżywcze produktu przekazywane są na adres mailowy Klienta w formie pliku PDF po złożeniu zamówienia.
Wszelkie materiały (treści, teksty, opisy produktów, grafiki, ikony, bannery, układ elementów itp.) przedstawione w sklepach Sklep.naSushi.pl oraz Kimchi.pl w obrębie domen: www.sklep.nasushi.pl, www.nasushi.pl oraz www.kimchi.pl są objęte prawami autorskimi Sklep.naSushi.pl, Kimchi.pl lub ich dostawców treści i technologii.
Kopiowanie, przetwarzanie, przerabianie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Każdy z produktów spożywczych opatrzony jest przez producenta datą przydatności lub datą minimalnej trwałości, do której gwarantuje on najwyższą jakość oraz zdatność produktu do spożycia. Opakowania produktów o wysokiej trwałości mikrobiologicznej, jak np. sól mogą być oznaczone datą produkcji, bez podania DMT.


