KitKat Mini Mont Blanc - wafelki o smaku deseru z kremem kasztanowym, torebka 9 sztuk 104,4g Nestlé
Opis
Limitowany KitKat Mont Blanc to słodka oda do jesieni, która podbiła serca wielbicieli słodkości na całym świecie. W tej wyjątkowej edycji mini wafelków Nestlé połączyło klasyczną, chrupiącą formułę z aromatycznym kremem inspirowanym deserem Mont Blanc – delikatnym przysmakiem z kasztanowego purée i bitej śmietany, którego nazwa nawiązuje do ośnieżonego szczytu Alp.
Każdy batonik obleczony jest jasną, kasztanową czekoladą z dodatkiem pudru z jadalnych kasztanów i subtelną nutą rumowego aromatu, który pięknie podbija naturalną słodycz składników. To słodycz o bogatym, a zarazem wyważonym smaku i prawdziwie jesiennym charakterze. Idealna na chwilę przerwy z filiżanką kawy lub jako wyjątkowy, sezonowy upominek. Limitowana edycja produkowana wyłącznie w Japonii.
Ostrzeżenie o alergenach – Produkt zawiera soję, pszenicę, kasztany jadalne oraz mleko. Może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych i laskowych.
Kraj pochodzenia: Japonia
Skład:
Polewa czekoladowa (cukier, laktoza, tłuszcze i oleje roślinne, pełne mleko w proszku, masło kakaowe), pszenica, tłuszcze i oleje roślinne, laktoza, cukier, kasztany jadalne w proszku, alkohol w proszku (rum, dekstryna, spirytus), kakao w proszku, drożdże, masa kakaowa, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, emulgatory (z soi), aromat, barwnik: karmel; substancja spulchniająca: węglan sodu; drożdże spożywcze

Aktualne informacje o towarach zamieszczone na stronie w momencie zakupu, tj. treść opisu, skład oraz wartości odżywcze produktu przekazywane są na adres mailowy Klienta w formie pliku PDF po złożeniu zamówienia.
Wszelkie materiały (treści, teksty, opisy produktów, grafiki, ikony, bannery, układ elementów itp.) przedstawione w sklepach Sklep.naSushi.pl oraz Kimchi.pl w obrębie domen: www.sklep.nasushi.pl, www.nasushi.pl oraz www.kimchi.pl są objęte prawami autorskimi Sklep.naSushi.pl, Kimchi.pl lub ich dostawców treści i technologii.
Kopiowanie, przetwarzanie, przerabianie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Każdy z produktów spożywczych opatrzony jest przez producenta datą przydatności lub datą minimalnej trwałości, do której gwarantuje on najwyższą jakość oraz zdatność produktu do spożycia. Opakowania produktów o wysokiej trwałości mikrobiologicznej, jak np. sól mogą być oznaczone datą produkcji, bez podania DMT.





